alternathistory (alternathistory) wrote,
alternathistory
alternathistory

Реальный глобус Украины

АИ юмора у нас мало, поэтому не мог не разместить эту работу. Что важно, делалась она не для того, что бы, чисто поржать. А на полном серьёзе. Это кого то из наших украинских коллег переполнил патриотизм да и полез изо всех щелей. Вот кстати пояснение к карте на украинском языке:


Карта Украинского Рейха в большом разрешении

Майбутня карта Великої України. Український світ після перемоги над Путіним.

Нова велика мапа України. У 2021 після перемоги над усіма ворогами, Україна починає швидко набирати обороти і відновлює Київську Русь. Україна стає єдиною світовою супердержавою яка застосувала водневу бомбу і ядерну зброю у війні. Економічна міць України дозволяє будувати космічні станції в космосі, проводити дослідження Марса, утримувати військові контингенти в Авганістані, Угорщині, Московії, Іраку та за Уралом. У 2024 Мадяри отримують на горіхи. У 2026 році Польщу було поділено між Німеччиною та Україною. У 2027 частина Антарктиди закріплюється за Україною. У 2030 році Україна відправляє експедицію на Місяць, де створюються дві постійні дослідні бази вчених. У 2032 майже вся Канада проводить референдум де відбувається об'єднання українців Канади та України. Велика Київська Русь залишається єдиною супердержавою у світі.

Наслаждайтесь, работа проделана титаническая.

Источник - http://alternathistory.com/realnyi-globus-ukrainy

Tags: альтернативная Украина, альтернативная история, картины

Posts from This Journal “альтернативная Украина” Tag

promo alternathistory february 18, 2013 17:23 24
Buy for 20 tokens
Глядя на эти машины, первое, что приходит в голову, это наш танк КВ-2. Но скорей всего создатели САУ держали в голове не КВ-2, а совсем не похожие на эти танки, но тоже наши – ИСУ-152. Точнее их удачное применение. Не для кого ведь не секрет, что мощная 152 мм пушка наших САУ очень удачно…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments